Quality Management
System of the University

News and events

17.11.17
Наукова робота - пріоритетний напрямок діяльності викладача ВНЗ

39 11 17Важливим напрямком освітньої діяльності вищого навчального закладу є участь викладачів у наукових заходах в Україні та за її межами. Так, 15 листопада 2017 року доцент кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового юридичного інституту Олена Макеєва взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сервісна економіка в умовах глобальної конкуренції: правовий та інституційний вимір», що проходила у Київському національному торговельно-економічному університеті.

 
16.11.17
Інтелектуальна власність в системі вищої освіти

38 11 1715 листопада 2017 року кафедрою цивільного права  і процесу  Навчально-наукового юридичного інституту проведено науково-методичний семінар на тему «Інтелектуальна власність в системі вищої освіти».

 
16.11.17
Значення права в житті та діяльності Української держави

37 11 1713 листопада 2017 року на виконання плану роботи Навчально-наукового юридичного інституту та з метою формування правового світогляду та правової культури сучасної молоді кафедрою теорії та історії держави і права проведено круглий стіл на тему «Значення права в житті та діяльності Української держави».

 

Poll

What do you think about schedule of working of classes?
 

Photo Gallery